GALLERIES

    Kilka słów o mnie

    Poznajmy się!

    Hej! Jestem Asia. Bardzo lubię pić kawę i jeść ciastki :) Jestem mała i drobna, nikt nie daje mi tylu lat ile mam. Dzięki temu nie muszę dorastać! Bardzo lubię podróżować, poznawać nowe miejsca, inspirować się pięknymi wnętrzami. Kiedyś dużo podróżowałam autostopem. Dotarłam nim do kilku europejskich stolic: Pragi, Berlina, Wilna, a nawet Mińska. Zawsze interesowały mnie też miejsca opuszczone. Tam, gdzie czas stanął w miejscu, a natura powoli odbiera panowanie nad pozostawionymi przez ludzi budynkami i przedmiotami. Od tego zaczęła się moja fotograficzna podróż.

    Kolejną rzeczą, kórą bardzo lubię są kwiaty. (Może to trochę zasługa kwiaciarni Kwiaty i Miut – uważam, że są absolutnymi mistrzami w dziedzinie florystyki i polecam ich książkę „O kwiatach” Edit: i kolejną "O roślinach" <3). Moim małym marzeniem (oprócz sfotografowania ślubu za granicą) jest zrobienie kursu florystycznego i nauczenie się jak komponować bukiety i pleść wianki. Na razie hoduję kwiaty doniczkowe (mam ich w domu ponad 20) i najlepiej czuję się w miejscach gdzie jest dużo roślin. Edit: ostatnio populacja kwiatków w domu spadła gdy pojawił się ich naturalny predator - kocurek o imieniu Figo. Czekam na książkę o tym jak pogodzić te dwa światy pod jednym dachem <3

    To, co dla mnie ważne w fotografii to spontaniczność,  dlatego często robię zdjęcia kiedy nikt nie patrzy. Te momenty, uchwycone "pomiędzy" nadają mojej opowieści Waszego niepowtarzalnego uroku. Wtedy - nie widząc mnie - jesteście w stu procentach sobą. Nie pracuję jednak jakby mnie całkiem nie było. Sporo rozmawiam i dużo się uśmiecham. Fotografia ślubna to moja wymarzona praca. Nie zawsze wiedziałam co będę w życiu robić (no bo jak pani w szkole pyta dzieci kim chcą być to nikt nie odpowie raczej, że fotografem ślubnym ;) dlatego odbyłam długą drogę zanim pochłonął mnie bez reszty świat najpiękniejszych w życiu emocji.

    Dziś już wiem, że było warto. Zostać zaproszonym do uczestniczenia w czyimś najważniejszym dniu w życiu to dla mnie ogromne wyróżnienie. Dokumentacja prawdziwych emocji, łez, śmiechu, nerwowej krzątaniny, dzieci, które zawsze są dziećmi (kids will be kids), Waszych przyjaciół, którzy świetnie się bawią na Waszym weselu, to coś co ładuje moje baterie niewiarygodnie mocno. Nie lubię określeń typu „Wasza miłość zaklęta w kadrach”, ale możecie być pewni, że będę wszędzie tam gdzie warto uwiecznić choćby najmniejszą rzecz, która sprawia, że Wasz dzień jest wyjątkowy.

    MOJE PODEJŚCIE

    Kiedy pracuję lubię dawać wskazówki, ale nie każę Wam stać sztywno. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej do moim podejściu przeczytajcie moje Q&A poniżej, lub skontaktujcie się ze mną.

    KONTAKT

    Q&A

    Q.
    Jak wygląda praca z Tobą?
    A.
    Podczas planowania pomagam tyle ile mogę. Jeśli potrzebujecie porady na jakikolwiek temat, śmiało piszcie! W dzień ślubu lubię być Waszym cieniem. Nie będę Was pozować, ale chcę mieć do Was jak najlepszy dostęp. Wszystko żeby móc uchwycić nastrój i te momenty których nie ma w scenariuszu. Będę dawać Wam wskazówki i dostosowywać się do Waszej naturalnej reakcji. Nie chodzi o pozowanie a o Waszą osobistą reakcję na to co Wam powiem. Będę zadawać pytania, pozwalać Wam mówić i robić to co Wam pasuje. Wykonuję oczywiście także pozowane i grupowe zdjęcia. Nie lubię jednak poświęcać im za dużo WASZEGO czasu. Resztę dnia spędzam polując na piękne momenty niezauważona. Nie zmieniam naturalnego biegu wydarzeń. Cieszę się i bawię razem z Wami.
    Q.
    Bardzo nie lubimy pozować do zdjęć, co teraz?
    A.
    Nie ma problemu, 99% osób które widzicie na moich zdjęciach mówiło to samo! Na prawdę! Moim zadaniem jest pomóc Wam poczuć się swobodnie. Nie musicie być obeznani w pozowaniu. Wystarczy, że będziecie otwarci i będziecie pamiętać jak bardzo darzycie siebie uczuciem i to wystarczy.
    Q.
    Skąd jesteś? Czy podróżujesz?
    A.
    Uwielbiam podróżować! Mieszkam we Wrocławiu ale fotografuję pary i śluby w całej Polsce i poza granicami. Więc nie wahajcie się, gdziekolwiek jesteście dajcie mi znać!
    Q.
    Jakie są Twoje stawki?
    A.
    Ceny pakietów ślubnych na 2018 rok zaczynają sie od 4000zł. Oferuję także sesje narzeczeńskie i fotoksiążki. Napiszcie do mnie po pełną ofertę.
    Q.
    Czy masz zapasowy sprzęt?
    A.
    Oczywiście! Zawsze mam ze sobą zapasowy aparat i karty. Mój aparat zapisuje pliki na dwóch kartach jednocześnie, a Wasze zdjęcia zgrywam w bezpieczne miejsce zaraz po Waszym ślubie.
    Q.
    Podoba nam się to co tutaj widzimy, co teraz?
    A.
    Super, pogadajmy! Napiszcie do mnie i stwórzmy razem coś pięknego!
    01
    -
    18

    ZACZNIJMY RAZEM NOWĄ PRZYGODĘ!