GALLERIES

    Plener Ślubny Fuerteventura

    Plener Ślubny Fuerteventura

    Muszę tutaj napisać i chyba nie będzie to zaskoczeniem, że plener śluby Fuerteventura to największa przygoda jaka spotkała mnie w 2017 roku. Od kiedy zobaczyłam Martę i Jurka w dniu ich ślubu, nie mogłam wybić sobie z głowy myśli o sesji z nimi w pustynnym, surowym klimacie. Chociaż pięknie wyglądali wśród zielonych wzgórz Kotliny Kłodzkiej, to dopiero na wulkanicznej wyspie poczułam, że są we właściwym miejscu. Fuerteventura doskonale imitowała bezkresny, kamienisty i spalony słońcem Dziki Zachód.  Mogło być tylko trochę więcej kaktusów, tych na grubej nodze jakby z dwoma rękami podniesionymi do góry. Ale absolutnie nie narzekam! ENJOY!

     

    PREV. ITEM Ślub Boho
    BY:
    Asia Jaskólska
    ×
    28 grudnia 2017

    READ COMMENTS -

    8 COMMENTS
    Dominik Imielski fotograf

    Dziki zachód zawsze na czasie! dobra robota!

    Maciej Suwalowski

    LUBIE TO!

    Szczęka opada z wrażenia

    Jest klimat Asia!:)

    Och!! Cudowna sesja 🙂

    Czad Asiu!! Niesamowicie oddałaś pustynny klimat. Nieprzerysowane, piękne kolory, wiele z tych fotografii wygląda jak kadry z filmu!

    jest moc! jest ogień! klimat nieziemski!

    Justyna Pruszyńska

    Ognista sesja na pustyni to jeden z piękniejszych plenerów jakie ostatnio widziałam. Widać, że pasowała parze w 100%. Zdjęcie Panny Młodej z kaktusami niesamowite. Będę na pewno wracać do tej sesji i z pezyjemnością ją oglądać.

    LEAVE A COMMENT