Plener Ślubny Aursjovegen NorwegiaAgata i Krystian

Ta sesja ukazała się na jednym z piękniejszych blogów ślubnych na świecie – Junebug Weddings. Kliknij tutaj i dowiedz się co o niej napisali znawcy branży ślubnej ze Stanów Zjednoczonych 🙂

Plener Ślubny Norwegia

Krystian i Agata na swój plener zaprosili mnie do Norwegii, gdzie mieszkają. Molde to miasto położone na zachodnim wybrzeżu kraju, nad morzem Norweskim. Rozciąga się stamtąd piękny widok na góry schodzące praktycznie wprost do wody, a linia brzegowa pełna jest wysp, począwszy od dużych, zamieszkałych aż po maleńkie, na których stać swobodnie mógłby tylko jeden człowiek. Spędziliśmy na fotografowaniu cały dzień i mimo to czuliśmy niedosyt. Ale tam można by nigdy nie przestawać robić zdjęć i i tak nie czuć znudzenia. Taka to już jest piękna ta Norwegia.

Agato, Krystianie, te zdjęcia nie powstałyby bez Waszej wiary we mnie i bezgranicznego zaufania jakim mnie obdarzyliście. Była to największa i najpiękniejsza przygoda jaka mnie spotkała w 2016 roku, a nawet w całym moim fotograficznym życiu. Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna. Cieszę się też, że dzięki temu co razem przeżyliśmy, mogę Was z dumą nazwać moimi przyjaciółmi. To dla mnie ogromna nagroda, motywacja i po prostu super sprawa 🙂 Jesteście świetnymi ludźmi i ogromnie się cieszę, że nasze życiowe drogi się spotkały. Do zobaczenia w przyszłym roku w Szkocji kochani!

 

 

  • Cudna sesja, pięknie pokazany norweski klimat. Gratuluje!

    • Asia Jaskólska said:

      Dziękuję! Norwegia to magiczny kraj <3