GALLERIES

    Plener Ślubny Aursjovegen Norwegia

    Ta sesja ukazała się na jednym z piękniejszych blogów ślubnych na świecie – Junebug Weddings. Kliknij tutaj i dowiedz się co o niej napisali znawcy branży ślubnej ze Stanów Zjednoczonych 🙂

    Plener Ślubny Norwegia

    Krystian i Agata na swój plener zaprosili mnie do Norwegii, gdzie mieszkają. Molde to miasto położone na zachodnim wybrzeżu kraju, nad morzem Norweskim. Rozciąga się stamtąd piękny widok na góry schodzące praktycznie wprost do wody, a linia brzegowa pełna jest wysp, począwszy od dużych, zamieszkałych aż po maleńkie, na których stać swobodnie mógłby tylko jeden człowiek. Spędziliśmy na fotografowaniu cały dzień i mimo to czuliśmy niedosyt. Ale tam można by nigdy nie przestawać robić zdjęć i i tak nie czuć znudzenia. Taka to już jest piękna ta Norwegia.

    Agato, Krystianie, te zdjęcia nie powstałyby bez Waszej wiary we mnie i bezgranicznego zaufania jakim mnie obdarzyliście. Była to największa i najpiękniejsza przygoda jaka mnie spotkała w 2016 roku, a nawet w całym moim fotograficznym życiu. Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna. Cieszę się też, że dzięki temu co razem przeżyliśmy, mogę Was z dumą nazwać moimi przyjaciółmi. To dla mnie ogromna nagroda, motywacja i po prostu super sprawa 🙂 Jesteście świetnymi ludźmi i ogromnie się cieszę, że nasze życiowe drogi się spotkały. Do zobaczenia w przyszłym roku w Szkocji kochani!

     

     

    PREV. ITEM Fotograf Ślubny Gdańsk NEXT ITEM Wesele w Pałacu Warmątowice
    BY:
    Joanna Jaskólska
    ×
    5 listopada 2016

    READ COMMENTS -

    2 COMMENTS

    Cudna sesja, pięknie pokazany norweski klimat. Gratuluje!

    Dziękuję! Norwegia to magiczny kraj <3

    LEAVE A COMMENT

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.