GALLERIES

    Plener Ślubny Fuerteventura

    Plener Ślubny Fuerteventura

    Muszę tutaj napisać i chyba nie będzie to zaskoczeniem, że plener śluby Fuerteventura to największa przygoda jaka spotkała mnie w 2017 roku. Od kiedy zobaczyłam Martę i Jurka w dniu ich ślubu, nie mogłam wybić sobie z głowy myśli o sesji ślubnej z nimi w pustynnym, surowym klimacie. Chociaż pięknie wyglądali wśród zielonych wzgórz Kotliny Kłodzkiej, to dopiero na wulkanicznej wyspie poczułam, że są we właściwym miejscu. Fuerteventura doskonale imitowała bezkresny, kamienisty i spalony słońcem Dziki Zachód.  Mogło być tylko trochę więcej kaktusów, tych na grubej nodze jakby z dwoma rękami podniesionymi do góry. Ale absolutnie nie narzekam! ENJOY!

     

    PREV. ITEM Ślub Boho NEXT ITEM Fotograf Ślubny Białystok Majątek Howieny
    BY:
    Joanna Jaskólska
    ×
    28 grudnia 2017

    READ COMMENTS -

    15 COMMENTS

    Beautiful session Asia!! love it

    PIĘKNA , ZJAWISKOWA SESJA, PRZYJEMNIE SIĘ OGLĄDA. PARA WIEDZIAŁA O CO IM CHODZI , DOGADALIŚCIE SIĘ;)))

    Absolutnie zjawiskowa sesja!!! jestem pod wielkim wrażeniem, w zasadzie wszystkiego 😉 Znam Fuerte i kocham bardzo! Ale!! nie znam kompletnie tego miejsca z opuszczonym kościołem – gdzie to? też okolice Cofete? Gratuluję super oka i pięknych plenerów. Serdeczności!!

    Asia Jaskólska

    Dziękuję! Tam nie ma kościoła, tylko taka ścianka z drzwiami wejściowymi na cmentarz. Zaraz przy plaży Cofete, ale to miejsce jest malutkie, więc łatwo przeoczyć.

    A właśnie! dzięki bardo za info!! No absolutnie cudownie – wciąż myślę o tej Twojej sesji..;) jest naprawdę bardzo inspirująca! Serdeczności przesyłam!

    Cudowne spontaniczne kadry, piękna para i mega miejsce. Jest inaczej, jest odważnie, bardzo lubię. Pozdrawiam.

    Cudowna sesja !

    Dominik Imielski fotograf

    Dziki zachód zawsze na czasie! dobra robota!

    Maciej Suwalowski

    LUBIE TO!

    Szczęka opada z wrażenia

    Jest klimat Asia!:)

    Och!! Cudowna sesja 🙂

    Czad Asiu!! Niesamowicie oddałaś pustynny klimat. Nieprzerysowane, piękne kolory, wiele z tych fotografii wygląda jak kadry z filmu!

    jest moc! jest ogień! klimat nieziemski!

    Justyna Pruszyńska

    Ognista sesja na pustyni to jeden z piękniejszych plenerów jakie ostatnio widziałam. Widać, że pasowała parze w 100%. Zdjęcie Panny Młodej z kaktusami niesamowite. Będę na pewno wracać do tej sesji i z pezyjemnością ją oglądać.

    LEAVE A COMMENT

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.