GALLERIES

    DIY Wedding in the Old Mill

    DIY Wedding in the Old Mill

    DIY Wedding in the Old Mill was published among other 24 weddings named “most beautiful weddings in Poland” in book “Your Beautiful Wedding” by Karolina Waltz form Bridelle Publishing House. This over 300-paged book contains six theme chapters and 24 real polsh weddings. The book made it to the bestsellers list in Empik chain bookstore. You can order it here.

    Ślub Magdy i Piotra w stylu diy oraz vintage odbył się w starym młynie przerobionym na piękny rustykalny zajazd. Magda i Piotr to para niezwykła. Ta para na co dzień związana z rzemiosłem artystycznym postanowiła przełamać konwencje panujące w aranżacjach ślubnych i przygotować je po swojemu. Cały rok zbierali stare bibeloty, butelki,  oraz walizki, do których włożyli świeże owoce i krzaczki truskawek. Salę w starym młynie ozdobiło też mnóstwo kolorowych wstążek oraz girlandy kolorowych żarówek, które zawisły również na ogromnych drewnianych drzwiach wejściowych. Młodych na ceremonię odwiózł korowód vintage’owych busów Volksvagena, a rustykalnego charakteru dodał Magdzie wianek, a Piotrowi kwiecista mucha.

    Mimo, że ten ślub odbył się w 2014 roku, jest to do dziś jedno z moich ulubionych wspomnień. Wówczas ślub diy i vintage odbywający się w starym młynie był bardzo odważnym posunięciem, w Polsce bowiem takie śluby jeszcze się nie odbywały. Myślę, że między innymi dzięki Magdzie i Piotrowi takie piękne, niewymuszone, naturalne śluby rozpowszechniły się także u nas. Jeśli jesteście z Wrocławia, lub będziecie odwiedzać w przyszłości to miasto, to zdecydowanie musicie odwiedzić Bistro Narożnik. Knajpkę tą położoną w malowniczej artystycznej dzielnicy Nadodrze założyli w 2015 roku właśnie Magda i Piotr.  W Narożniku widać ich umiejętność do tworzenia ze starych pięknych przedmiotów spójnej i przytulnej całości. Znajdziecie tam pyszne jedzenie oraz wybór rzemieślniczych piw i innych alkoholi. Napijecie się też pysznej kawy i herbaty, a może i spotkacie samego Piotra jak uwija się przy barze 🙂

     

    PREV. ITEM Boho and vintage post-wedding shoot NEXT ITEM
    BY:
    Joanna Jaskólska
    ×
    6 March 2017

    READ COMMENTS -

    0 COMMENTS

    LEAVE A COMMENT

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.