GALLERIES

    Kilka słów o mnie

    Poznajmy się!

    Hej! Jestem Asia. Bardzo lubię pić kawę i jeść ciastki :) Jestem mała i drobna, nikt nie daje mi tylu lat ile mam. Dzięki temu nie muszę dorastać! Lubię też podróżować, poznawać nowe miejsca, inspirować się pięknymi wnętrzami. Kiedyś dużo podróżowałam autostopem. Dotarłam nim do kilku europejskich stolic: Pragi, Berlina, Wilna, a nawet Mińska. Zawsze interesowały mnie też miejsca opuszczone. Tam, gdzie czas stanął w miejscu, a natura powoli odbiera panowanie nad pozostawionymi przez ludzi budynkami i przedmiotami. Od tego zaczęła się moja fotograficzna podróż.

    Kolejną rzeczą, którą bardzo lubię są kwiaty. (Może to trochę zasługa kwiaciarni Kwiaty i Miut – uważam, że są absolutnymi mistrzami w dziedzinie florystyki i polecam ich książkę „O kwiatach” Edit: i kolejną "O roślinach" <3). Moim małym marzeniem jest zrobienie kursu florystycznego i nauczenie się jak komponować bukiety i pleść wianki. Na razie hoduję kwiaty doniczkowe (mam ich w domu ponad 20) i najlepiej czuję się w miejscach gdzie jest dużo roślin. Edit: ostatnio populacja kwiatków w domu spadła gdy pojawił się ich naturalny predator - kocurek o imieniu Figo. Czekam na książkę o tym jak pogodzić te dwa światy pod jednym dachem :D

    To, co dla mnie ważne w fotografii to spontaniczność,  dlatego często robię zdjęcia kiedy nikt nie patrzy. Te momenty, uchwycone "pomiędzy" nadają mojej opowieści Waszego niepowtarzalnego uroku. Wtedy - nie widząc mnie - jesteście w stu procentach sobą. Nie pracuję jednak jakby mnie całkiem nie było. Sporo rozmawiam i dużo się uśmiecham. Fotografia ślubna to moja wymarzona praca. Nie zawsze wiedziałam co będę w życiu robić (no bo jak pani w szkole pyta dzieci kim chcą być to nikt nie odpowie raczej, że fotografem ślubnym ;) dlatego odbyłam długą drogę zanim pochłonął mnie bez reszty świat najpiękniejszych w życiu emocji.

    Dziś już wiem, że było warto. Zostać zaproszonym do uczestniczenia w czyimś najważniejszym dniu w życiu to dla mnie ogromne wyróżnienie. Dokumentacja prawdziwych emocji, łez, śmiechu, nerwowej krzątaniny, dzieci, które zawsze są dziećmi (kids will be kids), Waszych przyjaciół, którzy świetnie się bawią na Waszym weselu, to coś co ładuje moje baterie niewiarygodnie mocno. Nie lubię określeń typu „Wasza miłość zaklęta w kadrach”, ale możecie być pewni, że będę wszędzie tam gdzie warto uwiecznić choćby najmniejszą rzecz, która sprawia, że Wasz dzień jest wyjątkowy.

    JAK SIĘ ZE MNĄ PRACUJE?

    Nigdy wcześniej nie pozowaliście do zdjęć? Nie ma się czego bać! Na sesji zapewniam luźną atmosferę i dużą dawkę dobrego humoru. Daję Wam ogólne wskazówki co robić i pozostawiam sporo miejsca na Waszą inwencję. Chcecie dowiedzieć się trochę więcej? Zobaczcie poniżej moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, albo przejdźcie od razu do formularza kontaktowego.

    KONTAKT

    Q&A

    Q.

    Jak wygląda praca z Tobą w trakcie wesela?

    A.
    W dzień ślubu skupiam się żeby uchwycić nastrój i wszystkie ważne momenty. Te przewidziane i te, których nie ma w scenariuszu. Dlatego potrzebuję mieć do Was jak najlepszy dostęp. Czasem coś przestawię, w większości przypadków jednak nie ingeruję w zastaną rzeczywistość. Często podpowiadam i daję wskazówki, lecz zawsze dostosowuję się do Waszej naturalnej reakcji. Większość dnia spędzam polując na piękne momenty niezauważona. Nie zmieniam naturalnego biegu wydarzeń. Cieszę się i bawię razem z Wami.

    Q.

    Czy potrzebujemy sesji narzeczeńskiej?

    A.
    No jasne! Oczywiście nie jest to żaden obowiązek, ale nasze spotkanie przy sesji narzeczeńskiej ma wiele plusów. Po pierwsze, zapoznajecie się z pozowaniem. Gwarantuję Wam, że kolejne spotkanie z aparatem będzie już dla Was o niebo bardziej naturalne. Po drugie, poznajemy się nawzajem. Ja dowiaduję się jakie żarty Was najbardziej śmieszą, a Wy, że potrafię opowiadać tylko straszne suchary :D Po trzecie, macie piękne zdjęcia z najlepszego okresu w Waszym życiu. Wnuki będą Wam zazdrościć!

    Q.

    Bardzo nie lubimy pozować do zdjęć, czy to problem?

    A.
    Nie! Większość par które widzicie na moich zdjęciach mówiło to samo, na prawdę! Moim zadaniem jest pomóc Wam poczuć się swobodnie. Nie musicie być obeznani w pozowaniu. Wystarczy, że będziecie otwarci i będziecie pamiętać jak bardzo darzycie siebie uczuciem, resztę ogarniam ja!

    Q.

    Skąd jesteś? Czy podróżujesz?

    A.
    Uwielbiam podróżować! Mieszkam we Wrocławiu, ale fotografuję pary i śluby w całej Polsce i poza granicami. Więc nie wahajcie się, gdziekolwiek jesteście dajcie mi znać!

    Q.

    Czy masz zapasowy sprzęt w razie awarii?

    A.
    Oczywiście! Zawsze mam ze sobą zapasowy aparat i karty. Mój aparat zapisuje pliki na dwóch kartach jednocześnie, a zdjęcia zgrywam na dwa osobne dyski zaraz po Waszym ślubie.

    Q.

    Jakie są Twoje stawki?

    A.
    Ceny reportaży ślubnych na 2019 rok zaczynają się od 4000zł. Oferuję także sesje narzeczeńskie i fotoksiążki. Pełną ofertę wyślę Wam mailowo.

    Q.

    Podoba nam się to co tutaj widzimy, co teraz?

    A.
    Super, pogadajmy! Napiszcie do mnie i stwórzmy razem coś pięknego!
    01
    -
    18
    Best of Wedding Photography Junebug Published on Photobug Community