GALLERIES

    Kameralny ślub w Londynie – Islington Town Hall

    Kameralny ślub w Londynie – Islington Town Hall

    Asia i Łukasz

    Kameralny ślub w Londynie to najlepsze rozpoczęcie sezonu jakie mogłam sobie wymarzyć. Jestem bardzo wdzięczna Asi i Łukaszowi, za to że zaprosili mnie żebym spędziła z nimi ten wyjątkowy czas. Dzień zaczął się od wspólnego śniadania w pięknie zaprojektowanym i urządzonym przez Asię domu, gdzie wspólnie z Parą mieszkają jeszcze dwa urocze koty – Mia i Moody. Ceremonia odbyła się w ogromnym, starym i bardzo klimatycznym gmachu Islington Town Hall, do którego Asia i Łukasz pojechali jedną ze słynnych czarnych londyńskich taksówek. Po części oficjalnej Państwo Młodzi i ich goście udali się spacerem na uroczysty obiad w typowo angielskim pubie. Podniosła ale niespieszna atmosfera jaka panowała tego dnia, sprzyjała bardzo pozytywnym emocjom, które towarzyszyły wszystkim od rana do późnego wieczora.

    Kameralny ślub w Londynie

    Bardzo się cieszę, że mogłam uwiecznić ten kameralny ślub w Londynie dla Asi i Łukasza. Dlatego, że był tak nieduży, mieliśmy czas na wszystko. Na przykład w drodze do restauracji zatrzymywaliśmy się parę razy żeby zrobić po kilka zdjęć. W rezultacie powstała krótka sesja portretowa. Takich zdjęć nie da się powtórzyć! A to dlatego, że pokazują najsilniejsze emocje i dokładnie taki nastrój jaki panuje w tym dniu. Ta spokojna, rozluźniona i radosna atmosfera to to co najmocniej poruszyło mnie w tym kameralnym ślubie Asi i Łukasza w Londynie. A to tylko część naszej wspólnej przygody. Już tydzień po uroczystości na Wyspach, Para bawiła się w znacznie poszerzonym gronie w cudownym Folwarku Ruchenka. Na wpis z ich ślubu humanistycznego i wesela w stodole zaproszę Was już w krótce. Tymczasem, Londyn!

     

     

    Fotografia – Joanna Jaskólska

    Kwiaty – Gail Smith

    Ceremonia – Islington Town Hall

    Przyjęcie – The Drapers Arms

    PREV. ITEM barn wedding poland folwark wąsowo NEXT ITEM Miejska sesja narzeczeńska
    BY:
    Joanna Jaskólska
    ×
    30 listopada 2018

    READ COMMENTS -

    11 COMMENTS

    Ohhh, cudowny ten ślub i ten reportaż! Wielka przyjemność z oglądania. Uwielbiam kolory i klimat. <3

    Joanna Jaskólska

    Dziękuję! <3

    Super zdjęcia!!!! pięknie opowiedziana historia <3

    Joanna Jaskólska

    Dzięki wielkie! 🙂

    Ola Nowak - Cztery Kadry

    Asia! miód dla oczu!<3

    Joanna Jaskólska

    Dziękuję Olu! :*

    bardzo fajnie opowiedziana historyjka

    Joanna Jaskólska

    dziękuję! 🙂

    Asia, ten materiał jest taki smaczny i niepretensjonalny, do tego zajmujący i zwyczajnie piękny, że aż mi się zachciało napić się przy nim herbaty! Świetna fotografia!

    O rety! Ale to wszystko piękne! I ten dom! <3

    Joanna Jaskólska

    Byłam niesamowicie zauroczona! Asia jest projektantką wnętrz a ich dom to istny skarbiec przepięknych przedmiotów z historią <3

    LEAVE A COMMENT

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.