Plener ślubny Zamek Moszna – Fotografia Ślubna Joanna Jaskólska
GALLERIES

    Plener ślubny Zamek Moszna

    Plener ślubny Zamek Moszna

    Magda i Michał

    Kiedy dowiedziałam się że na nasz plener ślubny został wybrany piękny Zamek Moszna trochę się przestraszyłam. Plener ślubny w Zamku Moszna, to trudne zadanie ponieważ jest to miejsce niesamowicie oblegane. Jednak jeśli chce się uzyskać odpowiedni efekt trzeba się sporo nagimnastykować. Niestety nie mogliśmy odwiedzić obiektu w tygodniu, co ułatwiałoby zadanie. Odwiedziliśmy Zamek Moszna w najgorszym możliwym czasie, czyli w sobotę w okolicach godziny 15:00. Podobny pomysł miało ok 5 innych par, które na swój plener ślubny również wybrało Zamek Moszna. Nie licząc oczywiście normalnego ruchu turystycznego. Na szczęście moja para była równie zdeterminowana jak ja, żeby wszystko wyszło jak najlepiej. Dzięki temu mimo gapiów i tworzących się niemal kolejek do niektórych miejsc, daliśmy radę stworzyć na zdjęciach intymną atmosferę tak, jakby nikogo wokół nie było.

    Plener ślubny na zamku

    Planujecie plener ślubny w Zamku Moszna, lub jakimkolwiek innym obiekcie otwartym dla ruchu turystycznego? Oto kilka przydatnych informacji:

    • sprawdźcie czy za fotografowanie pleneru ślubnego nie są pobierane opłaty oraz do jakich miejsc można wejść po jej wniesieniu i ile czasu może trwać sesja;
    • sprawdźcie dokładnie godziny otwarcia obiektu, żeby nie wybrać się zbyt wcześnie lub zbyt późno;
    • wybierzcie się na plener ślubny w tygodniu, kiedy jest mały ruch i nikt nie będzie wam przeszkadzał;
    PREV. ITEM NEXT ITEM
    BY:
    Joanna Jaskólska
    ×
    14 października 2016

    READ COMMENTS -

    0 COMMENTS

    LEAVE A COMMENT

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.