GALLERIES

    Fotograf Ślubny Wrocław – Joanna Jaskólska

    Świat jest pełen magii, jeśli wiesz gdzie jej szukać.


    – Cześć! – 

    Jestem Asia, a Wrocław to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłam, wychowałam, tutaj mieszkam i pracuję. Jako fotograf ślubny z Wrocławia, czuję się ogromnie szczęśliwa. Jakbym wygrała los na loterii, serio! Wrocław to miasto otwarte, niezwykle dynamiczne, kolorowe. Uwielbiam odkrywać tu nowe miejsca i powracać do długiej listy ulubionych. Bycie fotografem ślubnym we Wrocławiu to bycie ciągle w centrum wydarzeń. Właśnie to najbardziej mnie napędza i pobudza do działania. 

    Fotografuję zakochane pary we Wrocławiu, w Polsce i na świecie już przeszło dziesięć lat. Odwiedziłam wiele pięknych ślubnych sal, stodół, pałaców, a także miejsc przekształconych w ślubne kobierce tylko na krótką chwilę. Już zawsze jednak to Wrocław w moim sercu będzie miał szczególne miejsce. Znam to miasto i jego okolice jak własną kieszeń, a sesje ślubne, rodzinne i sesje narzeczeńskie we Wrocławiu to mój osobisty konik. Każda moja sesja we Wrocławiu jest pełna emocji i wyjątkowa. Nie ma mowy, że kiedyś mi się to znudzi! 

    Zdjęcia ślubne wykonane we Wrocławiu przez Joannę Jaskólską
    fotografia ślubna Wrocław

    – Zakochaj się we Wrocławiu! – 

    Zdjęcia ślubne Wrocław – naturalnie piękna fotografia

    Nie będzie to chyba zbyt mocno odkrywcze, ale chcę to głośno powiedzieć. Najpiękniejsze zdjęcia powstają kiedy jesteście po prostu sobą! To dlatego jedną z podstawowych zasad jaką się kieruję w mojej pracy jest naturalność. Naturalna fotografia ślubna to autentyczne emocje, wybuchy radości, spontaniczny taniec, łza szczęścia i gorący uścisk. Uwiecznianie tych momentów to esencja mojej pracy. Dzięki nim Wasze zdjęcia już zawsze będą przywracały najpiękniejsze chwile i ożywiały wspomnienia. Nie da się przecenić takiej pamiątki.

    Naturalnie przekładam spontaniczne momenty nad ujęcia pozowane, jako fotograf ślubny z Wrocławia jestem przy Was jako baczny obserwator i nie ingeruję w naturalny przebieg wydarzeń. Możecie być jednak spokojni, zadbam o to, żeby zaproponować Wam zrobienie zdjęcia grupowego, oraz kilku pozowanych zdjęć z najważniejszymi osobami takimi jak rodzice czy dziadkowie. Doskonale wiem jak takie ujęcia są ważne!

    Fotografia ślubna wykonana we Wrocławiu przez Joannę Jaskólską

    Fotograf na ślub we Wrocławiu – fotograf, który zna miasto

    Fotograf na ślub we Wrocławiu powinien dobrze się orientować w topografii miasta. Decydując się na ślub w tak wyjątkowym miejscu jak Wrocław, powierzcie wykonanie pamiątki na całe życie osobie, która pomoże Wam wycisnąć z tego cudownego miasta wszystko co najpiękniejsze. Chcecie przejść spacerem z Urzędu Stanu Cywilnego do restauracji? Fotograf zaproponuje najładniejszą trasę, podczas której zrobicie pozowane zdjęcia z gośćmi.

    Myślicie o zrobieniu zdjęcia grupowego ale pod kościołem nie ma schodów? Fotograf ślubny z Wrocławia na pewno fotografował w tym miejscu i wie gdzie znaleźć to czego szukacie. Szybki plener w dniu ślubu? Mając promenady, punkty widokowe i ukryte perełki w jednym palcu, fotograf  ślubny z Wrocławia zabierze Was tam gdzie nikt inny!

    Fotograf Ślubny Wrocław Joanna Jaskólska

    – Let’s do this! – 

    Fotografia ślubna Wrocław – oferta i cennik

    Planujecie ślub i wesele we Wrocławiu lub okolicach? Cudownie! Oto jak może wyglądać nasza współpraca przy tym pięknym wydarzeniu:

     

    1. Poznajmy się. Napiszcie do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy i nie zapomnijcie dodać kilku informacji o sobie. Jeśli Wasza data w moim kalendarzu jest wolna, możemy od razu przejść do formalności lub umówić na skypa i porozmawiać o Waszych planach.
    2. Formalności. Żeby zarezerwować termin potrzebne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.
    3. Ten dzień! Spotykamy się w dniu Waszego ślubu. Czas mojej pracy wyznaczam tak, aby opowiedzieć Waszą historię od początku do końca. Zazwyczaj jest to 10-12 godzin od przygotowań do końca oczepin.
    4. Czego możecie się spodziewać? Z reportażu ślubnego dostaniecie ode mnie nie mniej jak 700 starannie wyselekcjonowanych zdjęć. Wszystkie te zdjęcia poddaję pełnej autorskiej obróbce, dzięki czemu cały materiał jest spójny i ma niepowtarzalny charakter. Materiał ten grywam na pendrive, wkładam do pięknego pudełka i dorzucam kilkadziesiąt odbitek na matowym papierze. A żeby wygodnie było dzielić się zdjęciami na odległość, otrzymujecie też link do prywatnej galerii online. Macie też możliwość zamówienia fotoksiążek, które projektuję i presonalizuję w Waszym stylu.
    5. Co jeszcze? Na każdym etapie współpracy jesteśmy w kontakcie. Mogę coś zaproponować, podpowiedzieć, pomóc zaplanować. Chętnie posłucham Waszych pomysłów i podzielę się swoim doświadczeniem.
    6. Ile to kosztuje? Ceny za reportaż ślubny we Wrocławiu oraz Dolny Śląsk zaczynają się od 3800zł, dajcie znać co planujecie, a prześlę Wam spersonalizowaną ofertę.
    Zdjęcie ślubne wykonane we Wrocławiu przez Joannę Jaskólską

    Polecany fotograf ślubny Wrocław Joanna Jaskólska – Opinie

    Moim celem jest znaleźć dla Was w tym dniu magię. Znaleźć i zatrzymać ją w kadrach na zawsze. Zauważyłam, że bardzo pomaga w tym zarażanie pozytywnymi wibracjami. Reszta robi się sama. Przeczytajcie co mówią o mnie moje pary:

    Fotograf ślubny Wrocław opinie Joanna Jaskólska

     

    Asia jest przezdolną artystką,  której pasję i niezwykłe zaangażowanie można odczuć  już od pierwszego spotkania.  Jej rola na naszym ślubie nie ograniczała się jedynie do fotograficznego reportażu — zasypywała nas pomysłami i inspiracjami, jeszcze na długo przed ślubem, by nadać zarówno miejscu jak i całej uroczystości niezwykłego klimatu. Podczas przygotowań do ślubu jak i całej uroczystości potrafiła rozluźnić atmosferę i sprawić, że mimo wcześniejszego skrępowania zupełnie zapomnieliśmy o obiektywie. Nikogo nie przeoczyła, o nikim nie zapomniała. Potrafiła oddać każdy szczegół, każdy gest i sama opowiadała historię. Zaufaliśmy jej całkowicie i efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze  oczekiwania. Piękne światło, niezwykłe kolory i intrygujące kadry, łzy szczęścia i niczym nieposkromiona radość,  nic nie zostało pominięte. 

     

    Marta i Jerzy

    Współpraca z Joanną była niezwykłą przyjemnością, a efekty jej pracy są powalające. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, jakość i estetyka wykonania – marzenie. Od każdego gościa słyszymy słowa zachwytu nad zdjęciami i uchwyconym emocjami. Dziękujemy z całego serca za zatrzymanie tych bezcennych chwil na całe życie.

     

    Paulina i Michael

    W taki dzień jak ślub/wesele emocje bardzo dają o sobie znać – a sama obecność Joanny ściąga z Ciebie stres… Wierz mi, dopiero w trakcie ceremonii zrozumiesz jakie to ważne: poczucie, że jesteś w dobrych rękach, że możesz po prostu pozwolić komuś robić swoje, że to się po prostu uda, zażre, zadziała, za-wygląda.

    Joanna ma ogromne doświadczenie i talent obserwacji, a to się przekłada na reżyserię kadru – niezauważalnym ruchem przestawi przedmiot czy człowieka o kilka precyzyjnych centymetrów i po chwili Twoje wesele robi się planem teledysku: wszystko jest idealnie na swoim miejscu. Całości dopełnia naturalny, wyważony kontakt. Podsumowując: dokumentacja jest sztuką – jeśli zależy Ci na tym żeby była ona najwyższej klasy i wartości – to idealnie trafione, poznaj Joannę.

     

    Karolina i Tomasz

    Twój fotograf na ślub i wesele we Wrocławiu

    Spodobały Ci się moje zdjęcia ślubne? Z radością upamiętnię Wasz wyjątkowy ślub i wesele we Wrocławiu.

    Pozdrawiam i do zobaczenia we Wrocławiu!

    Asia Jaskólska
    Profesjonalny Fotograf Ślubny Joanna Jaskólska wykonała to zdjecie

     

    Skoro znaleźliście wymarzonego fotografa ślubnego z Wrocławia czas na przydatne lokalne porady ode mnie:

    – gdzie zorganizować ślub w plenerze w okolicach Wrocławia
    – jaką wybrać salę weselną
    – jak zorganizować wesele w plenerze we Wrocławiu i okolicach
    ślub cywilny w USC Wrocław – dokumenty i niezbędne formalności