GALLERIES

    Fotografia ślubna Dolnośląskie – Joanna Jaskólska

    Piękne fotografie kształtują cudowne wspomnienia


    Najlepsza fotografia ślubna na Dolnym Śląsku jak i w każdym innym miejscu na świecie, powinna wyróżniać się się uchwyceniem emocji Pary Młodej, która wkracza na wspólną ścieżkę życia. Nie mniej ważne są uczucia gości, oraz ogólny klimat całego dnia. Uczucia w kadrach w reportażu ślubnym można wydobyć zawsze – podczas przygotowań, krótkiej sesji plenerowej w dniu ślubu, czy wśród gości na zabawie weselnej. Wystarczy wybrać odpowiedniego fotografa.

    Niezwykłe wydarzenie jakim jest ceremonia zawarcia związku małżeńskiego, poza niezwykłą oprawą, powinien mieć niezawodnego fotografa, który wszystko zatrzyma w kadrze. Lokalne miejsca, regionalne potrawy, atrakcje weselne, emocje gości, dekoracje ślubne, krajobrazy i naturalne akcenty roślinne zdobiące wnętrze kościoła, czy sali weselnej – to wszystko musi się znaleźć na fotografiach. Jak to zrobić? Od tego jestem ja. Zatrzymam dla Was te chwile na całe życie.

    Fotografia Ślubna wykonana na Dolnym Śląsku przez Joannę Jaskólską
    fotografia ślubna Dolnośląskie

    – poznajmy się! –

    Fotograf ślubny Dolny Śląsk

    Mam na imię Asia i jestem rodowitą Wrocławianką, która zabierze Was w świat fotografii i pojedzie z wami w każde dolnośląskie miejsce. Jako fotograf ślubny, Dolny Śląsk znam jak własną kieszeń. Mieszkam na co dzień we Wrocławiu. Na Dolnym Śląsku odkryłam już setki miejsc, które mogę oferować i ukazywać w swojej pracy. Fotografią ślubną i weselną zajmuje się od ponad 10 lat. Poza zdjęciami ślubnymi wykonywanymi na obszarze województwa dolnośląskiego, podróżuje z zakochanymi parami po całej Polsce, a nawet świecie.

    Tak, mogę powiedzieć śmiało – mimo niewielkiego wzrostu i postury, która odejmuje mi wieku, jestem fotografem działającym na obszarze Polski i świata, z bogatym bagażem fotograficznych doświadczeń. Jako pasjonatka florystyki i roślin, uwielbiam pokazywać na zdjęciach spójność między architekturą i naturą, a na plenerach ślubnych dostrzegać atuty przyrody, która często sama maluje tło dla zakochanych. Na moim blogu, dzielę się z czytelnikami swoją pracą, aby każdy oglądający zdjęcia i czytający historie współpracujących ze mną Par, mógł poczuć namiastkę tych samych emocji, które zostały uchwycone w fotografii ślubnej.

    Fotografie Ślubne wykonane na Dolnym Śląsku przez Joannę Jaskólską

    Fotografia ślubna Dolnośląskie – co uchwycić w kadrze?

    Jako fotograf ślubny na województwo dolnośląskie mogę zaproponować swoim parom piękne miejsca na sesję ślubną na Dolnym Śląsku, które spełnią wszelkie marzenia. Często zaskakuje lokalizacjami, których narzeczeni jeszcze nie znają. Na moich fotografiach uwieczniam radość, wzruszenie, kontrast między światłem i cieniem, niepowtarzalny klimat miejsc, kolorów i faktur.

    Padające promienie słońca, a nawet uchwycenie wiatru, to wszystko ma ogromne znaczenie w reportażowej, plenerowej i ślubnej kompozycji. Fotografuję Młode Pary w ich naturalnych i autentycznych pozach. Uchwycam historie miłości, poznawania się, zaufania, wzajemnego wsparcia. Staram się, aby każdy czuł się komfortowo, unikając przy tym pozowanych zdjęć. Spontaniczność jest kluczem do wszystkiego w pracy fotografa ślubnego z Dolnego Śląska.


    Fotograf na wesele Dolnośląskie

    Odwiedziłam już ogromną ilość miejsc, gdzie organizowane są wesela. Sale taneczne, pałace, stodoły, folwarki, nawet prywatne ogrody. Wszystkie miejsca udekorowane ślubnymi dodatkami, pełne radosnych rodzin i przyjaciół, którzy jako goście towarzyszą Parom Młodym w rozpoczęciu nowej drogi życia i świętowaniu faktu, że powiększa się rodzina. Towarzyszę Parze Młodej od momentu przygotowań, przez ceremonię kościelną, cywilną lub ślub humanistyczny, aż po wspólną zabawę weselną, krojenie tortu, pierwszy taniec, i oczepiny.

    Fotografia ślubna na Dolnym Śląsku w moim wykonaniu, cechuje się pomysłowością, romantycznymi oraz intrygującymi kadrami, a także brakiem powtarzalności. Każda sesja, tak jak każda para ma swój niepowtarzalny charakter. Znajomość topografii regionu i każdego pięknego miejsca w województwie dolnośląskim, pomagają mi w organizacji szybkiego pleneru w dniu ślubu jak i sesji w innym dniu. Jestem fotografem na wesele z Dolnego Śląska, wykonuję także sesje ślubne w innym dniu, sesje ciążowe, narzeczeńskie i rodzinne.
    Interesując Cię rekomendowane przeze mnie miejsca na wesele w Dolnośląskim? Zobacz wpis: oryginalne sale weselne na Dolnym Śląsku

    Fotografia na ślubie na Dolnym Śląsku wykonana przez Joannę Jaskólską

    Fotografia ślubna Dolny Śląsk – jak wybrać fotografa?

    Jeżeli tu jesteście, to znaczy, że poszukujecie odpowiedniego fotografa ślubnego i weselnego na dzień swojego ślubu. Cieszy mnie fakt, że możecie poznać moją fotograficzną twórczość, styl pracy i podejście do Młodych Par.

    Na moim blogu macie możliwość zapoznania się z przykładowymi historiami ślubnymi, które pokazują namiastkę moich fotograficznych umiejętności. Jeżeli dotychczasowe sesje przypadły Wam do gustu zapraszam do kontaktu, a wspólnie uzyskamy równie imponujące wizualnie zdjęcia z Waszym udziałem. 

     

    Spotkajmy się w Dolnośląskim na Waszym niezwykłym ślubie i weselu!

    Joanna Jaskólska – fotograf ślubny dolnośląskie
    Fotografia Ślubna wykonana na plenerze w Województwie Dolnośląskim przez Joannę Jaskólską

    Jeśli planujesz swój ślub i wesele na terenie Dolnego Śląska zobacz jak możesz zorganizować ślub w plenerze w woj. Dolnośląskim oraz wesele w plenerze.